fbpx

Iki gruodžio 15 dienos Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai turi galimybę nemokamai įsigyti turizmo paslaugų už 200 eurų.

 

Tariame AČIŪ už darbą COVID-19 pandemijos metu ir kviečiame medikus bent trumpam pailsėti atrandant Vilniaus istorijas kartu su „Gatvės gyvos“!

 

Žemiau pateikiame keletą savo pasiūlymų, tačiau jais neapsiribojame – Jūsų pageidavimu galime surengti bet kurią savo ekskursiją/orientacinį žaidimą/edukaciją tiek suaugusiems, tiek šeimoms su vaikais, suderinti ekskursiją su kitomis poilsio veiklomis, kurios galimos laikantis esamų karantino apribojimų.

 

Kontaktai pasiteiravimui:

info[eta]gatvesgyvos.lt

+37062700919

Teirautis dėl užsakymo

  PASIŪLYMAI MEDIKŲ POILSIUI

  Istorinis orientacinis žaidimas Naujamiestyje + ekskursija ir kino seansas Šaltojo karo slėptuvėje (bunkeryje)

   

  Privačiai aplankysite autentišką, šaltojo karo metais Naujamiesčio požemiuose įrengtą civilinės gynybos slėptuvę (bunkerį), kuri buvo skirta apsaugoti gyventojus nuo radiacinių, cheminių atakų, aviacinių bombardavimų ir kitų panašių grėsmių. Apsilankymas vyks „Atrask pats“ būdu – visas objektas rezervuojamas tik Jums – taigi, jokių pašalinių asmenų dalyvavimo, jokio kontakto!

   

  Žaidimo metu pasitikrinsite savo orientavimosi aplinkoje gebėjimus, atrasite išlikusius originalius istorinius artefaktus, sužinosite apie juos intriguojančių detalių ir, žinoma, atliksite įdomias užduotis.

   

  Vėliau slėptuvė kuriam laikui taps Jūsų privačiu kino teatru! Jame stebėsite dokumentinį filmą apie Vilniaus rajonų statybos istoriją (galima pasiūlyti ir savo filmą). Kino seanso metu Jūsų lauks teminės vaišės – savo kalorijų kiekiu jos tokios sočios, kad prilygsta pilnavertei vakarienei! Kiekvienas dalyvis gaus sūrių ir saldžių užkandžių bei gėrimų.

   

  *Bendra programos trukmė apie 3,5 val. Laikantis karantino apribojimų programoje gali dalyvauti iki 5 žmonių, jei tai ne šeimos nariai, iki 6 žmonių, jei dalyvauja šeima. Visos programos vertė – 200 eurų.

  Šeimai: susitikimas su Kalėdų gide + patirčių dėžutė ir šventinis orientacinis žaidimas

   

  Saugiai likdami savo namuose artimiausi šeimos nariai nuotoliniu būdu susitiks su kūrybiška Kalėdų gide ir kartu leisis į kelionę po šios ypatingos šventės istorijos paslaptis.

  🎄Kas išrado Kalėdų eglutę?
  🎄Kokie buvo pirmieji kalėdiniai žaisliukai?
  🎄Kokį žaidimą per šventes žaidžia žydų vaikai?

  Šiuos ir daugybę kitų klausimų išnarpliosite žaismingos nuotolinės edukacijos metu. Laukia negirdėtos istorijos, įvairūs klausimai ir užduotys – kūrybiška Kalėdų gidė tikrai neleis nuobodžiauti! Susitikime gali dalyvauti ir Kalėdų Senelis. 

   

  Papildomai pas jus atkeliaus Kalėdų patirčių dėžutė – joje jus pasieks kalėdinis orientacinis žaidimas ir Kalėdų istoriją pasakojantys daiktai (anksčiau eglutės puošybai naudoti atributai, kalėdiniai prieskoniai, šokoladinės monetos…). Edukacijos metu kartu su gide tyrinėsite dėžutės turinį, o vėliau visa šeima galėsite leistis į kelionę po Vilniaus senamiestį, gyvai ieškodami atsakymų į Kalėdų istorijos paslaptis bei apžiūrėdami gražiausiai pasipuošusius senojo miesto kampelius.

   

  * Visos programos vertė – 200 eurų.