+37062700919

Stovyklos vaikams

Gyvas prisilietimas prie istorijos daug giliau įsitvirtina vaikų atmintyje. Vien vadovėliai ir teorinės žinios negali atskleisti viso istorijos žavesio, o ir įprastas gido pasakojimas ekskursijose mažiesiems greitai pabosta. Todėl „Gatvės gyvos“ pateikia Lietuvos istoriją vaiko ritmu ir žvilgsniu – rengiame istorines-kultūrines dienos stovyklas, kurių programose integruotos teatralizuotos ekskursijos, apsilankymai kultūros paveldo objektuose, įvairūs edukaciniai užsiėmimai, teminiai žaidimai ir kt. Stovyklose dirba jauni motyvuoti pedagogai, įgiję išsilavinimą istorijos, kultūros srityse.


Būsimos stovyklos 

Artimiausia stovykla – žiemos atostogų metu vasario mėn., informacija netrukus!


    Dalyvavome visose Gatvės gyvos vaikams stovyklose ir visos ne tik kad patiko, bet tiesiog viršijo lūkesčius! Ne tik temų ir veiklų įvairovė, nuostabūs mokytojai, atmosfera, bet ir žinios. Sūnus kiekvieną kartą grįžęs tiek pilnas naujienų, kad ir pačiai yra ko pasimokyti. Rekomenduoju visiems, verta. Sėkmės Jums!

  thumb Daiva TG
  5/16/2017

    Patys geriausi įspūdžiai iš vasaros stovyklos. Sėkmės tokiame reikalingame darbe!

  thumb Sigita Petrunina
  5/09/2017

    Žmonės mylintys savo darbą ir matantys jame prasmę - tokie yra šių stovyklų organizatoriai ir vadovai. Tą vaikai pajaučia iškart 🙂

  thumb Austėja Jasaitienė
  5/04/2017


Įvykusios stovyklos

Rudens atostogų dienos stovykla „Atgal laiko mašina: Vilnius prieš 100 metų“

Vasaros vaikų ir jaunimo dienos stovykla „Vilniaus tautų žemėlapis“

Žiemos vaikų dienos stovykla „Prakalbink kūrybišką vilnietį“

Pavasario vaikų dienos stovykla „Etno dėlionė“

Vasaros vaikų dienos stovykla „Senosios Lietuvos paslaptys“