+37062700919

Ekskursijos vaikams

„Gatvės gyvos vaikams“ kuria specialiai moksleiviams pritaikytas ekskursijas:

  • pasivaikščiojimuose gausu interaktyvių elementų
  • informacija pritaikyta pagal vaikų amžių ir suvokimą
  • ekskursijas veda darbe su vaikais patyrę gidai

~1,5 val. užsakomosios ekskursijos kaina 3 EUR vaikui, mažiausia kaina grupei 45 EUR.

Dėl ekskursijų vaikams teirautis viktorija[eta]gatvesgyvos.lt; mob. tel. 862955155

 

 

Šimtmečio pėdsakai

Ekskursijoje laukia pažintis su svarbiausiomis Nepriklausomą Lietuvą kūrusiomis asmenybėmis, istorijos apie ano meto įvykius ir iššūkius bei, žinoma, įvarios užduotys ir saldūs prizai!

Rekomenduojama 5-12 klasių moksleiviams.

Trukmė: ~1,5 val.

 

Didieji Lietuvos kūrėjai

Ekskursijos metu sugrįšime į praeitį, dainos ir žaidimai padės atskleisti, ką mums suteikė pagonybė ir krikščionybė, sužinosime kaip Lietuvą kūrė Mindaugas, Gediminas, ką ypatingo į mūsų šalį atvežė Bona Sforca bei kas gi buvo Nepriklausomybės signatarai.

Rekomenduojama 1-4 klasių moksleiviams.

Trukmė: ~1 val.

Velykinė ekskursija

Pasivaikščiojimo metu pažinsime lietuviškas bei kitų daugiakultūrio Vilniaus tautų Velykų tradicijas, išgirsime įdomiausias istorijas, kaip mūsų mieste anksčiau buvo švenčiama ši pavasario šventė, sužinosime apie margučių marginimo, verbų pynimo paslaptis. Diskutuosime, žaisime, ragausime…!

Rekomenduojama įvairaus amžiaus moksleiviams. Trukmė: ~1,5 val.

Speciali programa: ekskursija + margučių dirbtuvės

Velykinę ekskursiją vaikus kviečiame pratęsti dirbtuvėlėse, kuriose menininkės – edukatorės supažindins su kiaušinių marginimo tradicijomis ir visi kartu dekoruosime savo Velykinį margutį. Po dirbtuvėlių vaikams bus įteikta atmintinė, kuri ilgiau primins apie mūsų tradicijas ir padės namie ruošiantis gražiausiai pavasario šventei!
Dirbtuvėlių trukmė: ~1 val.

Tik dirbtuvių kaina vienam vaikui 8 EUR . Ekskursija + dirbtuvės kaina 10 EUR vaikui. 

 

Skulptūrų istorijos

Miesto skulptūros mums gali atskleisti netikėčiausias istorijas…! Interaktyvaus pasivaikščiojimo po senamiestį metu tyrinėsime įdomiausius gatveles puošiančius meno kūrinius, išgirsime, kuo skulptūros svarbios mūsų miestui, sužinosime, kam jos skirtos ir kodėl buvo sukurtos.

Rekomenduojama 2-8 klasių moksleiviams.

Trukmė: ~1,5 val.

 

Adomo Mickevičiaus detektyvas. Orientacinis žaidimas 

Kur gyveno, kūrė, o kur buvo įkalintas garsusis poetas? Daugybę įdomių detalių apie A. Mickevičiaus pėdsakus Vilniaus senamiestyje sužinosime šio orientacinio žaidimo metu. Laukia  įvairios užduotys, netikėtos vietos, atradimai!

Žaidimas rekomenduojamas 7-12 klasių moksleiviams.

Trukmė: ~1,5 val.

 

Kalėdinė ekskursija

Pasivaikščiojimas drieksis gražiausiai pasipuošusiomis senamiesčio aikštėmis, gatvelėmis ir kiemeliais. Susipažinsime su Šv. Kalėdų tradicijos istorija, kokios buvo senovinės eglutės bei kaip jas puošė mūsų senoliai, atrasime, kaip įvairios Vilniaus tautos švenčia Kalėdas ir dar daug kitų įdomybių. Ekskursijoje laukia burtai, žaidimai, pažintis su senovinėmis kalėdinėmis atvirutėmis ir žaisliukais.

Trukmė: ~1,5 val.

Ekskursija rengiama kalėdiniu laikotarpiu.