+37062700919

Ekskursijos vaikams

„Gatvės gyvos vaikams“ kuria specialiai moksleiviams pritaikytas ekskursijas:

  • pasivaikščiojimuose gausu interaktyvių elementų
  • informacija pritaikyta pagal vaikų amžių ir suvokimą
  • ekskursijas veda darbe su vaikais patyrę gidai

Užsakomosios ekskursijos kaina 3 EUR vaikui, mažiausia kaina grupei 45 EUR.

Dėl ekskursijų vaikams teirautis viktorija[eta]gatvesgyvos.lt; mob. tel. 862955155


Ekskursijų maršrutai

Senojo Vilniaus paslaptys 

Ekskursija supažindina su įdomiausiais istorinio Vilniaus akcentais. Maršrutas driekiasi senamiesčio gatvelėmis aplankant svarbius istorinius pastatus (Katedra, Universitetas, Šv. Onos bažnyčia…) bei užsukant į jaukius senojo Vilniaus kiemelius. Pasivaikščiojimą lydi smagios interaktyvios užduotėlės.

Rekomenduojama 1-4 klasių moksleiviams.

Trukmė: ~1 val.


Senojo Kauno paslaptys 

Ekskursija supažindina su įdomiausiais istorinio Kauno akcentais. Kaip Kauno pilis gynėsi nuo priešų kryžiuočių? Kur yra seniausi miesto namai? Kaip statyti gotikinį pastatą? Kokias bausmes miestelėnams skirdavo Rotušės teismas ir kuo pasižymėjo šiurpi budelio profesija? Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus ieškosime per įdomias veiklas, interaktyvų pažinimą.

Rekomenduojama 1-4 klasių moksleiviams.

Trukmė: ~1 val.


Šimtmečio pėdsakai

Ekskursijoje laukia pažintis su svarbiausiomis Nepriklausomą Lietuvą kūrusiomis asmenybėmis, istorijos apie ano meto įvykius ir iššūkius bei, žinoma, įvarios užduotys ir saldūs prizai!

Rekomenduojama 5-12 klasių moksleiviams.

Trukmė: ~1,5 val.


Didieji Lietuvos kūrėjai

Ekskursijos metu sugrįšime į praeitį, dainos ir žaidimai padės atskleisti, ką mums suteikė pagonybė ir krikščionybė, sužinosime kaip Lietuvą kūrė Mindaugas, Gediminas, ką ypatingo į mūsų šalį atvežė Bona Sforca bei kas gi buvo Nepriklausomybės signatarai.

Rekomenduojama 1-4 klasių moksleiviams.

Trukmė: ~1 val.


Adomo Mickevičiaus detektyvas. Orientacinis žaidimas 

Kur gyveno, kūrė, o kur buvo įkalintas garsusis poetas? Daugybę įdomių detalių apie A. Mickevičiaus pėdsakus Vilniaus senamiestyje sužinosime šio orientacinio žaidimo metu. Laukia  įvairios užduotys, netikėtos vietos, atradimai!

Žaidimas rekomenduojamas 7-12 klasių moksleiviams.

Trukmė: ~1,5 val.


Skulptūrų istorijos

Miesto skulptūros mums gali atskleisti netikėčiausias istorijas…! Interaktyvaus pasivaikščiojimo po senamiestį metu tyrinėsime įdomiausius gatveles puošiančius meno kūrinius, išgirsime, kuo skulptūros svarbios mūsų miestui, sužinosime, kam jos skirtos ir kodėl buvo sukurtos.

Rekomenduojama 2-8 klasių moksleiviams.

Trukmė: ~1,5 val.


Kalėdinė ekskursija

Pasivaikščiojimas drieksis gražiausiai pasipuošusiomis senamiesčio aikštėmis, gatvelėmis ir kiemeliais. Susipažinsime su Šv. Kalėdų tradicijos istorija, kokios buvo senovinės eglutės bei kaip jas puošė mūsų senoliai, atrasime, kaip įvairios Vilniaus tautos švenčia Kalėdas ir dar daug kitų įdomybių. Ekskursijoje laukia burtai, žaidimai, pažintis su senovinėmis kalėdinėmis atvirutėmis ir žaisliukais.

Trukmė: ~1,5 val.

Ekskursija rengiama kalėdiniu laikotarpiu.


Velykinė ekskursija

Pasivaikščiojimo metu pažinsime lietuviškas bei kitų daugiakultūrio Vilniaus tautų Velykų tradicijas, išgirsime įdomiausias istorijas, kaip mūsų mieste anksčiau buvo švenčiama ši pavasario šventė, sužinosime apie margučių marginimo, verbų pynimo paslaptis. Diskutuosime, žaisime, ragausime…!

Rekomenduojama įvairaus amžiaus moksleiviams. Trukmė: ~1,5 val.